Пријемни испит

Полагање пријемног испита у Карловачкој гимназији

Обавештавамо све ученике пријављене за полагање пријемног испита за упис на смер Ученици са посебним способностима за филолошке науке да се полагање пријемног испита из српског језика одржава суботу, 11. маја са почетком у 9 часова. Прозивка и распоређивање  кандидата у учионице  почиње у 8 часова.

Пријемни испит из страног језика одржава се у недељу, 12. маја у 10 часова. Прозивка у дворишту Гимназије почиње у 9 часова.

Сви кандидати као идентификациони документ морају имати ђачку књижицу са фотографијом овереном печатом основне школе. Уколико неко нема ђачку књижицу, може понети пасош.

Желимо вам пуно успеха и среће на пријемном!

Бесплатна припремна настава у Карловачкој гимназији:

Обавештење:

Припремна настава за полагање пријемног испита у Карловачкој гимназији почиње у суботу, 20. јануара.

Термини и сатница одржавања припремне наставе се налазе на следећем линку.
Онлајн припремна настава одржава се у истим терминима  када и настава у школи.

И даље позивамо све заинтересоване ученике за упис у Карловачку гимназију на смер Ученици са посебним способностима за филолошке науке и смер Ученици са посебним способностима за географију и историју на припремну наставу из историје, географије, књижевности, српског и страних језика (енглески, немачки, руски и француски).

У наставку је линк ка упитнику за пријаву на бесплатну припремну наставу за полагање пријемног испита у Карловачкој гимназији.
Попуњавањем упитника можете се сматрати пријављеним на бесплатну припремну наставу у Карловачкој гимназији.

Припремна настава ће се одвијати у другом полугодишту сваке суботе осим током празника и ученичког распуста.

За сва питања вам стојимо на располагању и можете нам се обратити и телефонским путем на број: 021881777