Видео-конференција са Азербејџаном

У нашој школи је у четвртак, 11. јуна, одржана видео-конференција са школом из престонице Азербејџана. Ученици су на руском језику причали једни другима о култури, традицији, кухињи и великим личностима својих земаља. Након презентација уследио је и разговор о сличностима и разликама у систему школовања.
Сусрет је завршен квизом који су припремили ученици III-3 одељења, док су ђаци из Азербејџана показали упечатљив видео-снимак народног плеса.
Ово међународно познанство успостављено је захваљујући лекторки за руски језик, Надежди Кондрат. Надамо се и радујемо поновном дружењу!






